VIDEOGALERIE

Moderní doba možná přináší řadu složitých situací, ale také nemalé výhody. Mezi ně bezesporu patří možnost uchování školních akcí prostřednictvím videozáznamu. Naše škola si je vědoma toho, jak cenné vzpomínky skýtá takový záznam pro účinkujícího, jeho blízké i pedagogy, a (podle možností) se snaží co nejvíce důležitějších akcí natočit. Pokud pak není k dispozici přímo DVD, události často umísťujememe na server You Tube, kde je můžete shlédnout. Videogalerie našeho webu - kde se nyní nacházíte - obsahuje „sbírku“ odkazů na takto zpracované videozáznamy.

Na klaviatuře (zde vlevo) zvolte školní rok ve kterém se konala akce která Vás zajímá. Ocitnete se na stránce se seznamem videoklipů pořízených v příslušném školním roce.

Protože hodně koncertů a vystoupení se nese ve znamení spolupráce mezi jednotlivými obory, považujeme za nejpřehlednější odkazy třídit podle dat a názvů akcí a nikoli podle nástrojů či odborností. Na stránkách jednotlivých oddělení jsme se však pokusili pro Vás vybrat nejzajímavější videoklipy zaznamenávající vystoupení hráčů na příslušné nástroje a také záznamy z akcí nehudebních oborů.